Skip to main content Skip to search

Om oss

Digitalt och personligt

Hos REAK får du alltid en dedikerad redovisningskonsult som ger dig personlig service i kombination med smarta tekniska lösningar. På så sätt behöver du inte välja mellan en digital tjänst och personlig kontakt; hos oss får du båda delarna. I vår löpande tjänst får du inte bara rätt siffra deklarerat till Skatteverket på rätt dag utan även en kunnig redovisningskonsult att bolla frågor med. Oavsett hur just du ser på ditt företags redovisning är vi säkra på att ha en lösning för dig. Självklart helt digitalt, med flexibla system som passar just dig och med hög nivå av personlig service till lågt pris.

Om oss

Med oss blir det enkelt och effektivt. Vi är experter på att driva bolag och ser till att ni har full kontroll på er ekonomi. Vi kan hjälpa till med hela eller delar av er redovisning, alltifrån löpande bokföring, lönehantering, till redovisning av skatter, årsbokslut och deklaration. Däremellan ser vi till att alltid finnas tillgängliga som rådgivare och bollplank.

Vårt team

0-2

Ahliman Huseyni

Försäljning/Konsult

Ahliman Huseyni arbetar med försäljning men har även ett par uppdrag som redovisningskonsult.

Telefon: +4670 030 25 86

Mejl: A.huseyni@reakconsulting.se

IMG_6178

Rebin Fathli

Delägare/Konsult

Rebin Fathli är en utav våra delägare. Han arbetar idag med redovisning, skattefrågor, rådgivning och affärsutveckling.
Telefon: +4673 393 09 39

Mejl: Rebin.Fathli@reakconsulting.se

no profile image

Turmeri Eren

Auktoriserad redovisningskonsult

Turmeri är en utav våra auktoriserade redovisningskonsulter. Hon arbetar med löpande bokföring, lönehantering, rådgivning, bokslut med mer.

turmeri@reakconsulting.se

no profile image

Annika Lundberg

Redovisningskonsult

Annika är en utav våra redovisningskonsulter. Hon arbetar idag med redovisning, skattefrågor och rådgivning.

Mejl: annika@reakconsulting.se

no profile image

Anna Ortiz

Redovisningskonsult

Anna är en utav våra redovisningskonsulter. Hon arbetar idag med redovisning, skattefrågor och rådgivning.

Mejl: anna@reakconsulting.se

no profile image

Hasan Dalbudak

Redovisningskonsult

Hasan är en utav våra redovisningskonsulter. Han arbetar idag med redovisning och rådgivning.
Telefon: +4676 568 51 49

Mejl: Hasan.dalbudak@reakconsulting.se

no profile image

Linda Hedin Liljegren

Redovisningskonsult

Linda är en utav våra redovisningskonsulter. Hon arbetar idag med redovisning, skattefrågor och rådgivning.

Mejl: Linda.hedin.liljegren@reakconsulting.se

no profile image

Daniel Pires

Redovisningskonsult

Daniel är en utav våra redovisningskonsulter. Han arbetar idag med redovisning och rådgivning.
Telefon: +4676 568 51 49

Mejl: Daniel@reakconsulting.se